przedłużanie włosów najtaniej w szczecinie
Easy Hair
Easy Hair, przedłużanie włosów na zimno. Przy tej metodzie korzystamy z miedzianych tulejek, których używamy do zamocowania pasemek. Aktualnie jest to najbardziej popularna metoda przedłużania włosów „na zimno” i zarazem gwarantująca trwałość i komfort w każdej sytuacji. Przedłużanie włosów metodą „easy hair” jest jedyną metodą, przy której możesz mieć pewność 100% gwarancji z trwałości przedłużenia włosów. Pasemka nie zsuwają się i będę się trzymać, aż do usunięcia. Podczas tej metody używamy ciążek, za pomocą której zaciskamy miedziane tulejki, co gwarantuje bardzo dokładne umocowanie każdego pasemka. Łączenia są bardzo płaksie i co za tym idzie - praktycznie niewyczuwalne. Pasemka „easy hair” są rozmieszczone i łączone z naturalnymi włosami w taki sposób, aby miejsca łączenia ukryć pod warstwą naszych własnych włosów, dzięki czemu poczujesz się komfortowo w każdej sytuacji. Praktyka pokazała nam, że nawet przy częstym przedłużaniu włosów za pomocą metody „easy hair” włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony, co jest dodatkowym atutem przedłużania włosów właśnie tą metodą. To metodę warto polecić tym, którzy prowadzą bardzo aktywny tryb życia.
Metoda ultradźwiękowa
Metoda stosowana na zimno. Metoda ultradźwiękowa uznawana jest za dość nowoczesną. Fale ultradźwiękowe pełnią rolę aktywizatora miejsc połączeń włosa bez żadnego wpływu na włosy naturalne i skórę głowy.
Metoda keratynowa
Metoda keratynowa polega na przedłużeniu i/lub zagęszczeniu pasemkami z końcówką zakończoną łuską keratynową. Jest to również w 100% bezpieczna metoda przedłużania dla naturalnych włosów. Zawarta w łusce keratyna jest słynna z wartości regeneracyjnych więc można ją śmiało stosować na suche, zniszczone i kruche włosy. Polega na opleceniu łuską naturalnego włosa i zgrzaniu zgrzewarką o niskiej temperaturze (roztapia tylko keratynę-nie włos naturalny!), co powoduje zamknięcie łuski. Przy idealnie dobranym kolorze włosów, zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny (bezbarwna keratyna), poza tym jest bardzo wytrzymały i niewielki. Przy tej metodzie nie ma możliwości zsunięcia się pasemka, a ilość doczepionych włosów może być nieokreślona, co za tym idzie można dokonać takiego efektu końcowego jaki życzy sobie klientka a zgrzew nadal będzie niewielki i praktycznie niewidoczny.
Metoda "Microring"
Jest to metoda przy której nie używamy zgrzewarki, ale cążek zaciskających. Polega na mocowaniu doczepianych pasm przy użyciu małych, miedzianych obrączek, które od wewnętrznej strony pokryte są silikonem. Silikon ten chroni nasz włos dzięki czemu metoda jest bezpieczna w 100% dla naszych włosów. Rozmiar mikroringów, oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa.
Copyright © Przedłużanie włosów - Szczecin, wszelkie prawa zastrzeżone
Kontak z webmasterem L. Kaszuba